اجتماعی

احتمال حذف طرح زوج و فرد در تهران

١٣٩٧/٠٩/١۴:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران جزئیات احتمال تغییر طرح \\\\\\\"زوج و فرد\\\\\\\" در سال آینده را تشریح کرد.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
محسن پورسیدآقایی در مورد جزئیات احتمال تغییر طرح \\\\\\\"زوج و فرد\\\\\\\" در تهران از سال آینده گفت: براساس تصمیم شورای ترافیک تهران و شورای شهر تهران قرار براین بود که در صورت موفقیت آمیز بودن طرح ترافیک، این طرح به محدوده زوج و فرد نیز تسری یابد.

او گفت: در صورت تصویب شورای ترافیک تهران، طرح \\\\\\\"زوج و فرد\\\\\\\" حذف و تبدیل به حلقه دوم طرح ترافیک می‌شود.

پورسید آقایی افزود: براین اساس دیگر پلاک خودرو ملاک تردد در محدوده نخواهد بود و همه خودورها با هر پلاکی می‌توانند، آزادانه تردد کنند اما هزینه ورود به حلقه دوم طرح ترافیک یا همان محدوده زوج و فرد یک‌سوم هزینه طرح ترافیک خواهد شد.

او با بیان این‌که برای ساکنین این محدوده نیز تدابیر خاص اندیشیده شده است، گفت: به مانند طرح ترافیک، برای تردد ساکنین نیز تخفیفات خاصی در نظر گرفته می‌شود.

رئیس شورای شهر تهران نیز در این باره گفت: این طرح باید در شورا مطرح و بررسی شود.

نظرات

جهت مطرح کردن نظرات ارزشمندتان درباره احتمال حذف طرح زوج و فرد در تهران لطفا در صورت داشتن حساب کاربری وارد وب سایت شده . در غیر این صورت ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. پس از آن می توانید وارد بحث درباره این خبر شده و نظرات خود را ثبت کنید.