اقتصاد

واریز ۱۰ درصد حق‌العمل پزشکان به سازمان امور مالیاتی

١٣٩٧/١٠/٢۵:
کمیسیون تلفیق 98
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: با تصویب کمیسیون تلفیق، مراکز درمانی مکلف به پرداخت ۱۰ درصد از حق العمل پزشکان به حساب امور مالیاتی شدند.

جلال میرزایی در گفت‌وگو با ایسنا درباره مصوبات جلسه امروز صبح کمیسیون تلفیق بیان کرد: با تصویب کمیسیون تلفیق، کلیه مراکز درمانی اعم از دولتی، خصوصی، نهادهای عمومی، نیروهای مسلح، خیریه ها و شرکت های دولتی مکلف شدند ۱۰ درصد حق العمل پزشکان برابر صورتحساب ارسالی به بیمه ها و در صورت پرداخت نقدی توسط بیمار را کسر و به حساب سازمان امور مالیاتی به نام پزشک مربوطه بابت علی الحساب مالیات واریز کنند.

وی ادامه داد: با تصویب کمیسیون تلفیق در سال ۹۸ دولت می تواند در مناطق مرزی و بازارچه های مرزی کشور به نرخ ترجیحی سوخت ارایه کند و درآمد حاصل از آن محل به خزانه واریز می شود. فروش سوخت به قیمت ترجیحی در مناطق مرزی مجاز است.

نظرات

جهت مطرح کردن نظرات ارزشمندتان درباره واریز ۱۰ درصد حق‌العمل پزشکان به سازمان امور مالیاتی لطفا در صورت داشتن حساب کاربری وارد وب سایت شده . در غیر این صورت ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید. پس از آن می توانید وارد بحث درباره این خبر شده و نظرات خود را ثبت کنید.